30 Aralık 2013 Pazartesi

Benim kedi haftasonu doğurmuş daha gebe bile olduğunu anlamadan 3 tane bebişimiz oldu sadece bir tanesi annesine benziyor onlara bakıcı aile arıyordumki bugün hepsi sahiplerini buldu DERMİŞİM :) Yok Yok siparişlerim vardı haftasonu birkaçını yaptım. Minik Kıvanç, Elif ve Aleyna güle güle kullansınlar...
26 Aralık 2013 Perşembe

Kızımın Bişanı :)

Birazda minik kızım faydalansın yaptıklarımdan dimi ama :) Ne anladı bilmiyorum ama sevdi çok sevindi :)


sizde bu tarz birşey almak isterseniz zaten şuan kedi çalıştığımdan dolayı fiyat kısa süreliğine 15tl.( Tabi 15 gün geçerli :)))

20 Aralık 2013 Cuma

Birazda bana ver cık cık cık acıkta ona ver cık cık cık...

Sabah sabah nerden dilime dolandıysa bu şarkı :) Konumuzlada alakalı değil desem yalan olur; hep başkasına mı bişeyler yapacağım birazda ben şımarayım kuzenim şımarsın hep beraber şımaralım bu böyle sürer gider :) bakın bakalım sizde beğenecek misiniz, ben çok beğendim kapımda çok cici oldu.

15 Aralık 2013 Pazar

Dayanamadım :)

Sabah kendi kendime düşünüp gülüyorum sözde tam bitmeden koymayacağım dedim ama nerde..:) Aslında çok sabırlı bir insanımdır fakat iş bloğumda bişey paylaşmaya gelince düğme diksem hemen dur hemen koyayım moduna giriyorum.( bu kısımda hepiniz yok artık diyorsunuz biliyorum :)) yapacak birşey yok. Neyseki çoğu bitti akşama tastamam bitirip yarın bitmiş halinide eklerim.


Sevgiyle kalın ben öyle yapıyorum...

12 Aralık 2013 Perşembe

Pisicik

Bir aslan miyav dedi, minik fare kükredi, fareden korktu kedi, kedi pır uçuverdi diye şu yaşımda hala bir anlam çıkaramadığım şarkı sözleriyle hem resmimi süsleyip hemde sizin kafalarınızı karıştırayım dedim :) Hadi kolay gelsin ;)

8 Aralık 2013 Pazar

Zeynep bebeğin kapı süsü

kuracağı tüm hayallerin gerçek olacağı bir ömrü olması dileğiyle... Sağlıkla büyüsün inşallah... Sevgiyle kalın...

7 Aralık 2013 Cumartesi

Bazen hayat resimlerde çok daha güzel...Kar yağmur çamur sanırım hepsi içimi kararttı. Bir müddette böyleymiş ki Allahtan bu akşam sevdiklerim yanımda. Her ne kadar tüm yurdu soğuk kış etkisi altına almış olsada sevdiklerinizin sevgisiyle ısınabileceğiniz güzel bir haftasonu diliyorum. Sevgiyle kalın

3 Aralık 2013 Salı

Bebek Kapı Süsü

Bu da Baharın bugün yarın doğacak olan zeynep bebeğinin kapı süsü bitirince bitmiş halinide eklerim.