28 Kasım 2013 Perşembe

Kapı süsüme birde böyle bakın...

Şirinlikte yarışırlar benim oyum belli ama baykuşlarım kıskanmasın diye söylemeyeyim :)

Ve uzun bir aradan sonra Deniz Hanımın kapı süsü...

Kimse kusuruma bakmasın mütevazi olamayacağım çünkü gerçekten çok güzel oldular :) Deniz hanım, eşi ve oğulları çok şirinler :)
Güle güle kullansın Deniz Hanım :)

19 Kasım 2013 Salı

Herkes benim gibi mi düşünüyor bilmiyorum ama günler cidden çok kısa gelmeye başladı zaman yetmiyor aklımdaki işleri yetiştirmeye... Nasıl iştir anlamadım :) Buda Sabırsız Elvanın kapı süsü bugün biter inşallah...

kurdela nakışı

Canım Hülim için yapmaya başlayıp sonra bıraktığım kurdela nakışı mutfak peçetelerim bakalım bu kadar işin içinde birde onlara el atıp bitirmek istiyorum. Neyse kolay gelsin bana :)

14 Kasım 2013 Perşembe

HERKESE HUZUR DOLU BİR GÜN DİLİYORUMMMM...


Yeni keçelerim gelene kadar boş oturmayayım dedim zaten siparişlerimde var daha sonrada işim kolay olur; renkli baykuşlar yaptım kim hangi renkten isterse o rengi seçebilir :))))


10 Kasım 2013 Pazar

Dünün güncesi...

Bunlarda iş arkadaşım Özcanın kapı süsü oğlu bayram ve eşi :)İyi günlerde kullansın. Daha henüz farklı çeşit yapamıyorum siparişlerimden dolayı ama olsun yinede Allah bozmasın dimi ama :)

8 Kasım 2013 Cuma

5 Kasım 2013 Salı

Geçen günlerin güncesi :)))

Minik bir aradan sonra yine kaldığımız yerden devam Münişin kapı süsünü İzmire gittiğimden dolayı ancak bitirebildim bakalım sizler ne diyeceksiniz...Nasıl sizcede duvara bile çok yakışmamış mı?